&...

Wzór cnót- alkoholik, narkoman, pieniacz

Artyści- piosenkarze, aktorzy, twórcy, sportowcy. Same wzory, ideały do naśladowania!
Gówno prawda!

Co mam powiedzieć synowi gdy spyta się dlaczego i co ma naśladować u osoby, która zapija się na śmierć? Co jest takiego super w przedawkowaniu narkotyków? Czy w końcu, biciu, gryzienia ludzi w pracy?
My normalni nie możemy pozwolić sobie na igranie z prawem ale bogaci, “artyści”, “sportowcy” i “twórcy” szczególnie Ci najbardziej znani już tak.
Ktoś zaćpał się na śmierć? To wspaniały artysta, dobry człowiek, wzór dla młodych! Powtórzę raz jeszcze- gówno prawda! Nie chcę takich wzorów dla swoich dzieci! Ugryź kogoś w pracy to ją stracisz. No chyba że jesteś piłkarzem zarabiającym miliony to dostaniesz jeszcze lepszy kontrakt i więcej milionów! Paranoja!
Wspaniały, cudowny aktor, młody, uśmiechnięty… po prostu wzór cnót! Odszedł tak młodo… Hello! Zaćpał się na śmierć! Wszyscy wiedzieli, że lubiał “wciągnąć”! Ja dziękuję za taki wzór!
Szkoda wielkich ludzi, którzy walczyli z nałogiem, pokazywali jak z nim walczyć, lepiej lub gorzej ale przestrzegali. Ale ci, którzy pili i ćpali bo lubili? Nie, dziękuję! Nie zgadzam się na takie wzory cnót!
Walka nie zawsze udana, w bólu i mękach. Ale walczyć trzeba do końca. Szkoda, że nie zawsze masz wsparcie i pomoc na czas! RIP Robin Williams